EFEDENT DİŞ PROTEZ LABORATUVARI

Hakkımızda


1995 Yılında Ege Üniversitesi Diş Protez Bölümü’nden dereceyle mezun olduk. 13 Yıllık çalışma hayatında edinilen bilgi birikimi ve tecrübeyle 1 Nisan 2007’de özel çok amaçlı Efedent Diş Protez Laboratuvarı’nı kurduk. Üretime ileri teknoloji ürünleri ve kaliteli hizmet felsefesiyle devam etmekteyiz. Diş hekimleriyle ilişkilerine önem veren laboratuvarımız yurt içinde ve yurt dışında bir çok diş hekimine hizmet vermektedir. Laboratuvarımız bünyesinde Porselen, Biodent, Klasik, Köprü Modelaj, Köprü Tesviye, İskelet Modelaj, İskelet Tesviye, Alçı Döküm vb. olmak üzere 10 bölüm vardır. Bu bölümlerde Hassas Tutuculu Protezler, Teleskoplu Protezler, İmplantüstü Protezler, Metal Desteksiz Porselenler, Zirkon Zahn Esaslı Protezler, Deflex Protezler, Asetal-D Protezler konusunda eğitimli ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından üretilmektedir. Bu yüzden porselenlerimiz 2 yıl garantilidir.

*Efedent Ailesi olarak amacımız hekimlerimize kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermektir. Bu nedenden ötürü ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgesini de alarak kalitemizi taçlandırdık.

Misyonumuz; En gelişmiş teknoloji ile hizmet sunan her birisi alanında profesyonel, protez konusunda iyi, eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımızla; insan ve çevre sağlığına değer veren, sadece ülkemizde değil dünya çapında kabul görmüş bir laboratuvar olmaktır.

Vizyonumuz; Efedent olarak öncü bir marka olma yolunda istikrarlı büyüme ile sektörün tartışılmaz lideri haline gelmek ve diş hekimlerinin ilk tercihi olmaktır.

ETİKETLER


HIZLI RANDEVU EFEDENT DİŞ PROTEZ LABORATUVARI Whatsapp

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.