EFEDENT DİŞ PROTEZ LABORATUVARI

Zirkonyum Diş Kaplama


Genetik olarak dişlerinde renklenme problemi olanlar ya da beyazlatma gibi bazı işlemlerden sonuç alınamayan ileri düzeydeki diş rengi problemi yaşayanlarda zirkonyum tedavisi uygulanabileceği gibi ayrık dişler, kesilmiş dişler, metal destekli köprü veya kaplama olan, kırık dişlerin düzeltilmesinde de uygulanır.

Estetik bir görünüme sahiptir. Metal yansıması olmadığından ve ışık geçirgenliğinden ötürü doğal dişlerle tam bir uyum gösterir. Metal bir altyapısı bulunmadığından alerjik bünyelerde da rahatlıkla kullanılabilir. Daha uzun ömürlüdür. Kullanılan tüm porselenler dijital tekniklerle hazırlandığı için hata payı çok azdır. Ağızda tat bozukluğu, diş eti problemi veya ağız kokusuna neden olmayan sağlıklı bir alaşımdır.

*Dişinizde kompozit bonding ile giderilemeyecek kadar büyük bir çatlak varsa,

*Dental Implant üzerine diş fonksiyonu oluşturması amacıyla,

*Kanal tedavisi sonrası dişe eski fonksiyonunu geri kazandırmak amacıyla,

*Estetik problemleri gidermek amacıyla,

*İstenen bir gülüş tasarımını oluşturabilmek amacıyla diş beyazlatma yöntemleri ile istenilen beyazlığa ulaşılamadığı durumlarda tercih edilmektedir.

Telefon numaralarımızdan iletişime geçerek zirkonyum diş ve zirkonyum diş fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

ETİKETLER


HIZLI RANDEVU EFEDENT DİŞ PROTEZ LABORATUVARI Whatsapp

Formu Doldurun. Biz Sizi Arayalım.